Uudised

Pressiteated

Sõlmiti tervishoiuvaldkonna kollektiivleping

Arstide liit, tervishoiutöötajate kutseliit, õdede liit ja kliiniliste psühholoogide kutseliit töötajate esindajatena ning haiglate liit ja kiirabi liit tööandjate esindajatena..
Loe edasi

Täienduskoolituse fondi stipendiaadid

Arstide Täienduskoolituse Fond andis 1.detsembril välja 14 stipendiumi kogusummas 8380 eurot 2023 I poolaasta väliskoolitusteks. Stipendiaadid on: Karolin Riips, neurokirurgia 3. aasta..

5. detsember 2022

Eesti Arstide Liidu üldkogu avaldus

Eesti arstkond avaldab sügavaimat austust ja toetust Ukraina rahvale, kes võitleb meie kõigi vabaduse eest. Haiglaid pommitades mõrvavad Vene agressorid..

5. detsember 2022

Pressiteated

EAL üldkogu Viljandis

Eesti Arstide Liit

3. detsember 2022

Laur Karu 80. sünniaastapäev

Tänavu möödus 80 aastat Laur Karu sünnist. Selle tähistamiseks korraldas dr Karu perekond 16. septembril Tartus ülikooli kohvikus südamliku mälestusürituse...

7. oktoober 2022

Eetikakonverents „Arstisaladus“ on järelvaadatav

29.09.2022 toimus arstide liidu eetikakonverents „Arstisaladus“, kus arstide, patsientide, juristide ja teabespetsialistide vaatevinklist lahati küsimusi, kas patsiendi poolt arstile usaldatud..

5. oktoober 2022

Pressiteated

Eetikakonverents „Arstisaladus“

Arst ja advokaat on kaks kutset, kus usaldusliku suhte eelduseks on saladuse hoidmise kohustus. Nii eetikakaanonid kui ka paljudel juhtudel..
Loe edasi
Näita rohkem >