Eesti Arstide Liidu meened

Eesti Arstide Liidu 100 juubeliaasta puhul oleme välja tulnud nii raamatuga “Arstide liidu sajand” kui ka hulga toredate meenetega, millega on võimalik siin lehel tutvuda.

Tellimuse esitamiseks palume kasutada lehekülje lõpus nuppu “Tellimislehele”

Raamat “Arstide liidu sajand”

Raamat „Arstide liidu sajand“ on välja antud Eesti Arstide Liidu 100. sünnipäeva puhul. Raamatu autor ja koostaja on meditsiiniajaloolane Ken Kalling, oma meenutusi avaldavad mitmed arstide liidu liikmed.

Arstide liidu sajand algas 1921. aastal, kui loodi Eesti Arstideseltside Liit. Seltsiliikumine kandis järjepidevust võõrvõimu ajalgi. 1988. aastal, mil jälle lehvisid sinimustvalged, olid arstid esimeste seas, kes taastasid eesti rahvale omased ühistegevuse traditsioonid.

Täna on Eesti Arstide Liit meie arstide suurim ühendus, mis seisab rahva tervise ja arstikutse arengu eest. Esmakordselt jõuab lugejani terviklik ülevaade arstide liidu tegevusest koos meenutustega sellest, kuidas arstkonna koostöövaim on kestnud ka üle raskete aegade.

Hind 15 eurot

Märkmik 

Eesti Arstide Liidu logoga A5 formaadis märkmik on pehmete kaante, järjehoidja ja kinnituskummiga. 

Sisaldab 80 joonelist  lehte.

Hind 9 eurot

Mikrofiiberrätik

Arstide liidu logost inspireeritud kujundusega mikrofiiberrätik.

Õmmeldud õhukesest kuid hästi imavast ja kiiresti kuivavast materjalist.  Suurepärane rätik trenni, reisile või randa.   

​Materjal: 100% mikrofiiber
Mõõdud: 70x140cm

Hind 15 eurot

Postmark “Eesti Arstide Liit 100”

Postmark on välja antud Eesti Arstide Liidu 100 sünnipäevaks ning margil on kujutatud arstide liidu maja Tartu Pepleri tänav 32 ning kasutatud Kerli Lindlaane tehtud fotot 2020. aasta septembris toimunud esimesest mitraalklapi kateedrikaudsest  reproteesimisest Eestis. 

Rohkem infot postmargi kohta leiab SIIT

TELLIMISLEHELE

Meenete tellimistest

Enne tellimuse esitamist palume tutvuda tellimislehel kirjas olevate reeglitega. 
Peale tellimuse tegemist saadetakse teile arve e-postile esimesel võimalusel. Palume arve tasuda internetipangas. Peale makse laekumist komplekteerime teie tellimuse ja saadame selle teile sobivasse Omniva pakiautomaati.
Pakiautomaatidesse pakkide panemine toimub esmaspäeviti ja neljapäeviti. Vastavalt pakivedaja koormusele võtab paki kohaletoimetamine aega 1-3 tööpäeva.

Pakiautomaati saatmise tasu on 3 eurot, mis lisatakse teie arvele. 

Küsimuste korral kirjutage: grete.savi@arstideliit.ee