Eesti Arstide Liit võtab tööle tehnilise assistendi

23. detsember 2021 / Eesti Arstide Liit

Sinu peamisteks ülesanneteks on hoolitseda organisatsiooni argipäeva hea toimimise eest: valmistada tehniliselt ette koosolekud, koostada memod, protokollid, hallata e-postkaste, teostada koostöös kolleegidega sotsiaalmeedia sisuloomet, toetada paar korda aastas suuremate sündmuste (nt Eesti Arstide Päevad) korraldamist ja olla muudes ülesannetes mitmekülgselt peasekretäri ja juhatuse liikmete töös abiks.

Sobid sellele ametikohale, kui oled korrektne, algatusvõimeline, tähelepanelik ja suudad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas.

Sinu töö tulemusena

sujub töö organisatsiooni juhtkonnas ladusalt, organisatsiooni liikmed on rahul, elanikud teavad, millega arstide liit tegeleb ja üritused on hästi organiseeritud.

Ootame Sinult

eelnevat töökogemust büroojuhi või tehnilise assistendina ja kiiret õppimisvõimet ning haldusvõimekust.

Sinu kasuks räägib veel:

Ürituste korraldamise kogemus

Inglise keele oskus väga heal tasemel

Kui tunned end hästi WordPressi platvormil

Kui sul on juhiload

Pakume Sulle täiskohaga paindlikku tööaega. Kontori asukoht on Tartus, kuid tööd võid teha just Sulle sobiva asukohaga arvutis. Eelduseks on kord kuus koosolekutel osalemine (asukohad Tallinn ja Tartu) ning organisatsiooni üle-eestilistel suurematel üritustel korraldajana kohapeal töötamine.

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja kuni 500 tähemärgiline kirjeldus, miks just Sina oleksid parim liige meie meeskonnaga liitumiseks hiljemalt 10. jaanuariks aadressile arstideliit@arstideliit.ee

Palun lisada juurde ka oma palgasoov. Samal aadressil ootame töökohaga seotud lisaküsimusi.

Tööle asumine 15. jaanuar 2022